Chat with us, powered by LiveChat
Skip links

Poznaj nas
bliżej

jesteśmy skutecznidoświadczeniambitni

Prowadzenie social media to sztuka łączenia różnorodnych kompetencji, stałego wzbogacania wiedzy i operowania w nieustannie zmieniających się warunkach.
Czasy social media ninja, czyli ekspertów od wszystkiego, dawno odeszły w niepamięć. Dziś zespół odpowiadający za budowanie pozycji marki w mediach społecznościowych to copywriterzy, graficy, osoby odpowiedzialne za tworzenie i targetowanie zaawansowanych kampanii sprzedażowych, specjaliści od analityki, ochrony marki i community, czyli osoby dbające o stałą komunikację z fanami.

Algorytmy Facebooka, LinkedIN czy Instagrama, ulegają zmianom, a nadążanie za tymi zmianami wymaga nie tylko doświadczenia i wiedzy, ale też stałego wzbogacania własnych kompetencji. To, co działa dziś, może nie być skuteczne jutro. Dlatego tak ważne jest powierzenie opieki nad kanałami w mediach społecznościowych specjalistom.

PONAD
400
PROJEKTÓW
PONAD
60
KLIENTÓW
POCHODZĄCYCH Z
5
KRAJÓW

Nasz zespół to połączenie

Doświadczenia i pasji!

Słowo klucz? Efekt. To właśnie na nim Ci zależy. Ty mówisz nam, co chcesz osiągnąć, a my zapewniamy rezultaty.

Dbamy o to, aby komunikacja była spójna. Grupa docelowa – dobrze zdefiniowana. Treść – angażująca. Grafika – przykuwająca uwagę. Kontakt z fanami – nieustanny, błyskawiczny, budujący pozycję marki przyjaznej, stojącej frontem do Klienta.
Działamy na rynku polskim i zagranicznym, poznając specyfiki różnych branż i regionów, utrzymując najwyższe standardy i zapewniając naszym Klientom realizację ich celów biznesowych.

Jesteśmy szczerzy i otwarci – mówimy o tym, co wymaga ulepszenia, wskazujemy ścieżki, którymi warto podążyć. Nasze rekomendacje to wynik pogłębionych analiz, za którymi stoją setki danych, wskazujących pożądane kierunki rozwoju naszych Partnerów.
Partnerów – bo tak właśnie traktujemy naszych Klientów. Działamy wspólnie, łącząc wiedzę i kompetencje obydwu stron, w celu zapewnienia najlepszych efektów.